Laatste nieuws

Benoeming Ariane Bour, voorzitter college geneesheren-directeuren GGZ Oost Brabant
In december 2023 deed de raad van bestuur een beroep op Ariane Bour om, ad interim, de functie van voorzitter college geneesheren-directeuren op zich te nemen.
Ariane heeft de verantwoordelijkheden direct en met verve opgepakt. Het werd meteen duidelijk dat deze rol haar zeer goed past. De geluiden over Ariane zijn onverdeeld positief.
Na consultatie van de diverse adviesgremia, het MT en op basis van reeds geleverde prestaties en indrukken heeft de raad van toezicht op voordracht van de raad van bestuur besloten Ariane per 1 oktober 2024 vast te benoemen als voorzitter college geneesheren-directeuren.
Ariane over haar benoeming: “Ik ben blij dat ik me samen met een fijn en goed team mag blijven inzetten om de WvGGZ te vertalen naar de praktijk en het goede te doen voor onze cliënten. Veel dank voor het vertrouwen dat ik heb gekregen om me te mogen ontwikkelen en groeien in deze functie. Daarnaast zal ik me ook blijven inzetten om de kwaliteit van zorg continu te verbeteren vanuit mijn toetsende rol”.
Wij wensen Ariane veel succes toe en hebben alle vertrouwen in de voortzetting van een goede en plezierige samenwerking.
Laatste nieuws
Hieronder vindt u het laatste nieuws. Heeft u vragen of aanvullingen?
Neem dan contact op met communicatie:
088 - 846 01 25 of

Coudewater sluit na ruim 155 jaar haar deuren: einde van een bijzonder hoofdstuk

Luister aflevering 1 van onze nieuwe podcast 'Een te gekke dag'

Tweede Kamer debatteert over mentale gezondheid jongeren: STORM op alle scholen

Week zonder Afval: bureaustoelen krijgen tweede leven

Meer tijd voor cliënten, minder administratie: GGZ Oost Brabant integreert als eerste ggz-instelling Delphyr in het EPD

GGZ Oost Brabant en VGZ sluiten driejarig contract voor betere toegang tot geestelijke gezondheidszorg

TOPGGz werkbezoek bij GGZ Oost Brabant – van kennis naar impact

HIC in Helmond opnieuw gecertificeerd

Leerlingen TBL Oss doen onderzoek naar STORM-aanpak



